HOME
Facebook
Twitter
Youtube
Seperator
telefoon: (0545) 47 67 27
info@sportfederatieberkelland.nl
Header

Medewerkers

Team Sport Federatie Berkelland

Anne Waanders

Combinatiefunctionaris sport en onderwijs

anne@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-22603841

Werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Anouk Groot Kormelink

Combinatiefunctionaris sport en onderwijs

anouk@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-30442437

Werkzaam op maandag en donderdag

Gerrie Sch├Ąperclaus

Teamleider

gerrie@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-51545764

Werkzaam op maandag t/m donderdag

John Willemsen 

Combinatiefunctionaris sport, onderwijs en verenigingen

john@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-23670900

Werkzaam op maandag t/m donderdag

Jord Klein Gunnewiek

Combinatiefunctionaris sport en onderwijs

jord@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-34464381

Werkzaam op maandag en donderdag

Moniek Breukers

Financieel-administratieve ondersteuning

moniek@sportfederatieberkelland.nl 

Telefoon: 06-23360179

Werkzaam op maandag- en vrijdagochtend

Nienke Maas

Combinatiefunctionaris sport, zorg en welzijn

nienke@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-22056582

Werkzaam op maandag t/m donderdag

Quenda Kuitert

Combinatiefunctionaris sport, zorg en onderwijs

quenda@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-52549906

Werkzaam op maandag, dinsdag en vrijdag

Dennis Krol

Combinatiefunctionaris sport en onderwijs

dennis@sportfederatieberkelland.nl 

Telefoon: 06-40490894

Werkzaam op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Susanne van den Berg-Horstman

Combinatiefunctionaris sport, zorg en onderwijs

susanne@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-50506918

Werkzaam op maandag, dinsdag en vrijdag

Waldo Rhebergen

Combinatiefunctionaris sport, zorg en onderwijs

waldo@sportfederatieberkelland.nl

Telefoon: 06-13823991

Werkzaam op maandag t/m donderdag

Wout Klein Goldewijk

Combinatiefunctionaris sport en onderwijs

wout@sportfederatieberkelland.nl 

Telefoon: 06-13607527

Werkzaam op maandag t/m vrijdag

Invalkracht

Maurice ten Barge
Telefoon: 06-50933885
Werkzaam op afroep