HOME
Facebook
Twitter
Youtube
Seperator
telefoon: (0545) 47 67 27
info@sportfederatieberkelland.nl
Header

Medewerkers

SFB beroepsteam

team 1 bijgewerkt

boven v.l.n.r.: Sjors, Dick, Quenda, Anne, John, Wout

onder v.l.n.r.: Susanne, Waldo, Gerrie

gerrie

Gerrie Schäperclaus

teamleider

Tel. 06-51545764

gerrie@sportfederatieberkelland.nl

 john

John Willemsen

combinatiefunctionaris / verenigingsondersteuner

Tel. 06-23670900

john@sportfederatieberkelland.nl

  dick

Dick Hulshorst

buurtsportcoach jeugd-jongeren

Tel. 06-41860806

dick@sportfederatieberkelland.nl

 waldo

Waldo Rhebergen

combinatiefunctionaris sport en onderwijs / buurtsportcoach

Tel. 06-13823991

waldo@sportfederatieberkelland.nl

 susanne

Susanne Horstman

combinatiefunctionaris sport en onderwijs / buurtsportcoach

Tel. 06-50506918

susanne@sportfederatieberkelland.nl

 anne

Anne Waanders

combinatiefunctionaris sport en onderwijs / buurtsportcoach

Tel. 06-22603841

anne@sportfederatieberkelland.nl

 quenda

Quenda Kuitert

combinatiefunctionaris sport en onderwijs / buurtsportcoach

Tel. 06-52549906

quenda@sportfederatieberkelland.nl  

 wout

Wout Klein Goldewijk

combinatiefunctionaris sport en onderwijs / buurtsportcoach

Tel. 06-13607527

wout@sportfederatieberkelland.nl 

 sjors

Sjors Storkhorst

waarnemend combinatiefunctionaris / invalkracht